Buty Adidas

ButyNike

Buty Converes

Buty Reebok

Buty Hooz

 

 

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Darmowa wysyłka obuwia sportowego - sportella.pl

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego - sportella.pl

obowiązujący od 25.12.2014


1.Informacje ogólne

 

1.1. Sklep internetowy sportella.pl prowadzony jest przez:

Firmę Handlowo-Usługową Joanna Drozdowicz z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Taczaka 1B/10, NIP: 599 252 59 48, REGON: 080409787, Firma wpisana do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności
Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki

1.2. Adres do korespondencji do firmy: Firma Handlowo-Usługowa Joanna Drozdowicz ul. Kasprzaka 5, 66-400 Gorzów Wielkopolski, e-mail: sklep@sportella.pl , telefon: 515 630 395  - opłata za połączenie wg. stawki operatora.

1.3. Sklep internetowy sportella.pl zajmuje się sprzedażą obuwia sportowego z przeznaczeniem specjalistycznym oraz codziennego użytkowania, odzieży sportowej w tym: spodni, kompletów dresowych, bluz sportowych, koszulek, czapek, szalików i innych akcesoriów sportowych.


2. Dane osobowe, rejestracja użytkowników


2.1. Każdy Kupujący, oraz Klient rejestrując się na sklepie internetowym sportella.pl, zostanie poproszony o podanie swoich danych w formularzu.

2.1.1. Każdy Klient  ma prawo do wglądu swoich danych, jak również posiada on możliwość zmiany wprowadzonych danych, a także usunięcia ich bazy danych.

2.1.2. Rejestrując się Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dane przetwarzane są jedynie do potrzeb realizacji złożonych na stronie sklepu www.sportella.pl zamówień - zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

2.2. Administratorem bazy danych jest :

Firma Handlowo-Usługowa Joanna Drozdowicz
ul. Taczaka 1B/10
66-400 Gorzów Wlkp.
NIP: 599-252-59-48
REGON: 080409787

2.3. Administrator zarejestrował u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - GIODO zbiór danych o nazwie "Klienci sklepu www.sportella.pl", który znajduje się w księdze numer 134344

2.4. Aby zostać subskrybentem elektronicznego newslettera na sklepie sportella.pl, wystarczy podać swój adres e-mail. Newsletter wysyłany do subskrybentów przedstawia nowości, promocje, okazje cenowe na www.sportella.pl Wskazanie adresu e-mail, na który ma być wysyłany newsletter jest jednocześnie zgodą na jego otrzymywanie. 

 

3. Zasady zamawiania i dokonywania zakupów


3.1. Zamówienia można składać drogą elektroniczną na stronie sklepu www.sportella.pl jak również telefonicznie pod nr 515 630 395.

3.2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Zamówienia złożone w niedziele i święta realizowane będą w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

3.3. Do zakupów w sklepie internetowym sportella.pl upoważnione są wyłącznie osoby pełnoletnie.

3.4. Oferta sklepu internetowego sportella.pl obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

3.5. Podczas składania zamówienia Kupujący zobowiązany jest podać w formularzu swój adres poczty internetowej, na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia. Otrzymane potwierdzenie powinien potwierdzić otwierając stronę o adresie podanym w wiadomości, nie później niż w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane. W przypadku trudności technicznych z potwierdzeniem prosimy o kontakt pod nr telefonu nr 515 630 395 lub na adres sklep@sportella.pl.

3.6. Klient ma możliwość zmiany, lub anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, kontaktując się pod nr telefonu 515 630 395 lub na adres sklep@sportella.pl. Nie dotyczy to zamówień już wysłanych, zrealizowanych.

3.7. W przypadku zamówień nie potwierdzonych, budzących wątpliwość lub zawierających nie kompletne dane, nie zostaną one zrealizowane.

3.8. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto, wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Informacje o podanych cenach obowiązują w chwili składania zamówienia do czasu jego realizacji i w tym czasie nie ulegną zmianie. Oferta jest ważna do wyczerpania się zapasów.

3.9. Na życzenie Klienta wystawiane są faktury VAT. Należy poinformować o tym w mailu lub na formularzu przy składaniu zamówienia, oraz podać dane firmy, na która ma zostać wystawiona FV.

 

4. Realizacja, wysyłka i zapłata


4.1. Zamówione towary są dostarczane do Klienta na wskazany w formularzu adres za pośrednictwem Firmy kurierskiej (UPS lub GLS). Koszt wysyłki towaru w zależności od formy płatności wynosi:

0 zł - przy przedpłacie 'z góry',

10 zł - przy opłaceniu zamówienia za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

4.2. Zapłata za towar następuje w formie opcji: ,,za pobraniem” lub w formie ,,przedpłaty” na rachunek bankowy Firmy Handlowo-Usługowej Joanny Drozdowicz nr 10 1020 1967 0000 8602 0127 8449 

4.3. Czas realizacji zamówionych towarów wynosi od 2 do 6 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia przez Kupującego z uwzględnieniem szczegółowego terminu realizacji dla wybranej formy płatności i wysyłki:

4.3.1. przesyłka kurierska - realizacja 2 do 5 dni roboczych;

4.3.2. paczkomaty - realizacja 3 do 6 dni roboczych. 

Termin realizacji zamówienia z opcją przedpłaty (przelew bankowy, przekaz pocztowy na rachunek, bezpieczne płatności PayPal) liczony jest od daty zaksięgowania wpływu na rachunku Sprzedawcy.

4.4. Klient wybiera formę uregulowania należności: za pobraniem, przedpłatą na rachunek firmy lub on-line. Nr rachunku bankowego do przedpłaty przesyłany jest na adres mailowy Klienta (podany w zamówieniu) po uprzednim sprawdzeniu możliwości jego realizacji. 

4.5. Treść zawartej umowy pomiędzy Firmą Handlowo-Usługową Joanna Drozdowicz, a Klientem jest dostarczana w mailu potwierdzającym zamówienie, oraz w formie pisemnej wraz z przesyłką.

4.6. Firma Handlowo-Usługowa Joanna Drozdowicz zastrzega sobie możliwość czasowego braku określonego towaru, co może wydłużyć okres realizacji zamówienia. W takich wypadkach Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą elektroniczną o zaistniałym fakcie oraz najbliższym możliwym terminie realizacji tego zamówienia. Klient może w takiej sytuacji anulować zamówienie.


5. Zwrot towaru, wymiana i reklamacje


5.1. Kupujący, który zawarł umowę na odległość, może zwrócić towar bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od daty odebrania towaru przez klienta. Kupujący może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy znajdujący się w załączeniu do niniejszego Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe. Po upływie powyższego terminu prawo do odstąpienia od umowy wygasa.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Kupującemu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
W przypadku odstąpienia od zawartej umowy Kupującemu zostaną zwrócone wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od zawartej umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący w sposób wyraźny wyraził zgodę na inne rozwiązanie. W każdym przypadku Kupujący nie poniesie żadnych opłat w związku z dokonanym zwrotem.

Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy

5.2. Towar powinien zostać zwrócony nie używany, w takim stanie, w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. Towar należy odesłać towar na adres: Firma Handlowo-Usługowa Joanna Drozdowicz al. 11-go Listopada 91, 66 - 400 Gorzów Wlkp.

5.3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5.4.Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi
w odniesieniu do umów:
1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
11) zawartej w drodze aukcji publicznej;Dziennik Ustaw – 9 – Poz. 827
12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

5.5. Wszystkie zakupione u Sprzedawcy towary podlegają wymianie. Towar może zostać wymieniony na taki sam, ale w innym rozmiarze lub zupełnie inny model. W przypadku takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy sklep@sportella.pl lub pod nr tel. 515 630 395. Warunkiem jest odesłanie do Sprzedawcy towaru nieużywanego w oryginalnym opakowaniu, z metkami. Towar należy odesłać na adres: Firma Handlowo-Usługowa Joanna Drozdowicz ul. Kasprzaka 5, 66 - 400 Gorzów Wlkp. Do wysyłanego obuwia należy dołączyć : dowód zakupu, oraz formularz wymiany.

Formularz wymiany usprawnia proces wymiany produktu, nie jest obowiązkowy.

5.6. Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia rzeczy bez wad.

5.7. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z firmą telefonicznie pod nr 534 718 168 lub na adres sklep@sportella.pl. Należy w takiej sytuacji odesłać towar na adres: Firma Handlowo-Usługowa Joanna Drozdowicz ul. Kasprzaka 5, 66 - 400 Gorzów Wlkp. wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym . W ciągu 14 dni roboczych od momentu odebrania przez Sprzedawcę reklamowanego obuwia Klient otrzyma informację o fakcie ich otrzymania i dalszego postępowania.

5.8. Przesyłany reklamowany towar przesłany powinien być czysty, w przeciwnym wypadku Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.

5.9. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

5.10. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Firmy Handlowo-Usługowej Joanna Drozdowicz nie będą przyjmowane.

5.11. Przesyłki wysyłane na inny adres niż podany w formularzach nie będą odbierane.

5.12 Kupujący może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Formularz odstąpienia od umowy kupna - do wydruku

Formularz reklamacji - do wydruku


6. Ustalenia końcowe

 

6.1. Sklep internetowy sportella.pl zastrzega sobie prawo do: Zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia, wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu, wprowadzania nowych towarów do oferty.

6.1. Korzystanie ze sklepu internetowego sportella.pl oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

6.2. Właściciele strony sportella.pl, Firma Handlowo-Usługowa Joanna Drozdowicz zakazuje usługobiorcom przesyłanie treści o charakterze bezprawnym. (Art. 8 §3 pkt. 2b Ust o świadczeniu usług droga elektroniczną)

6.3. Do korzystania z sportella.pl niezbędne jest posiadanie najnowszej wersji przeglądarki internetowej (najlepiej Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Netscape Navigator). Przeglądarka powinna obsługiwać szyfrowaną transmisję danych (SSL) oraz obsługiwać skrypty Javascript. Włączona musi być również obsługa plików cookie .

6.4. Sprzedawca zobowiązuje się do działania zgodnie z kodeksem dobrych praktyk, o którym mowa w art. 2 pkt 5 ustawy z dnia 23.08.2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym.
6.5. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część umowy zawieranej na odległość.

6.6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

W przypadku chęci zamówienia hurtowego, prosimy o kontakt na adres e-mail: sklep@sportella.pl

Wszelkie opinie i zapytania dotyczące pracy sklepu prosimy kierować za pomocą formularza kontaktowego lub na adres:

Firma Handlowo-Usługowa Joanna Drozdowicz

Sklep sportella.pl

ul. Kasprzaka 5

66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. 515 630 395
e-mail: sklep@sportella.pl

 

Poprzednia wersja regulaminu sklepu, który obowiązywał do 24-12-2014

Promocje - obuwie sportowe w promocyjnych cenach
Reebok Sublite Prime- V60542 - 2014
Reebok Sublite Prime- V60542 - 2014
209,00 zł 159,00 zł
Nike Air Max Thea WMNS 599409 007
Nike Air Max Thea WMNS 599409 007
319,00 zł 299,00 zł
Adidas Duramo 6 M - F32233
Adidas Duramo 6 M - F32233
199,00 zł 169,00 zł
Nike Articulate Thong - 343883 001
Nike Articulate Thong - 343883 001
129,00 zł 99,00 zł
Plecak Hooy Style Freestyle - HY-02A
Plecak Hooy Style Freestyle - HY-02A
69,00 zł 49,00 zł
Adidas Pitch - G99808
Adidas Pitch - G99808
249,00 zł 199,00 zł
Markowa Koszulka - Peace and Love HOOY  - szara
Markowa Koszulka - Peace and Love HOOY - szara
49,00 zł 39,00 zł
Nike Air Jordan FLTCLB 91 - 555475 108
Nike Air Jordan FLTCLB 91 - 555475 108
399,00 zł 369,00 zł
Buty Męskie Nike Roshe One BR - 724850 100
Buty Męskie Nike Roshe One BR - 724850 100
279,00 zł 169,00 zł
Buty Damskie Nike Roshe One BR WMNS - 724850 661
Buty Damskie Nike Roshe One BR WMNS - 724850 661
179,00 zł 99,00 zł
Plecak Hooy Style Freestyle - HY-05B
Plecak Hooy Style Freestyle - HY-05B
69,00 zł 49,00 zł
Adidas ZX 850 - D65236
Adidas ZX 850 - D65236
389,00 zł 199,00 zł
Reebok Trainfusion RS 2.0 - V58903
Reebok Trainfusion RS 2.0 - V58903
169,00 zł 139,00 zł
Plecak Hooy Style Freestyle - HY-01A
Plecak Hooy Style Freestyle - HY-01A
69,00 zł 49,00 zł
Reebok Sublite Prime- V60540
Reebok Sublite Prime- V60540
209,00 zł 159,00 zł
Nike Free Trainer 3.0 - 630856 007
Nike Free Trainer 3.0 - 630856 007
329,00 zł 319,00 zł
Nike Wild Trail - 642833 002
Nike Wild Trail - 642833 002
209,00 zł 165,00 zł
Adidas AX2 - D67192 Trekking, buty górskie
Adidas AX2 - D67192 Trekking, buty górskie
249,00 zł 239,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Obuwie sportowe, Adidas, Nike, Puma, Reebok, Hooy, buty sportowe

Buty najlepszych światowych producentów: buty adidas, buty nike, buty puma, buty hooy, buty reebok.

Markowe obuwie sportowe, modne buty, najnowsze fasony, klasyczne modele, nowe trendy, sportowe nowości.

Moda sportowa prosto od nike, adidasa, pumy, reeboka, hooy. Wyszukane buty sportowe, najniższe ceny, atrakcyjne rabaty, najtańsza wysyłka. Sklep internetowy z obuwiem sportowym, tu znajdziesz buty - air max, adi racer, superstar, klasyczne buty live style hooy , nowoczesne obuwie adidas porsche, wygodne trampki, klapki, sandały. Buty męskie, obuwie damskie, buty sportowe dla dzieci, dla sportowca, dla kobiety fitness, obuwie dla dziecka, buty młodzieżowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Zapytaj on-line Napisz do nas... Wyślij
Sklep internetowy Shoper.pl